SFP Modüller - MPI Dönüştürücü - Profibus Konnektör

SFP Optik Module

SFP Optik Module

SFP Optik ModülSFP Small Form Pluggable sfp-sample..

$0,00

Profibus Dp Connector  CK972-0BB12

Profibus Dp Connector CK972-0BB12

Profibus Dp ConnectorÜrün bilgi dosyasını indirmek..

$11,24

Profibus Dp Connector  CK972-0BA41

Profibus Dp Connector CK972-0BA41

Profibus Dp Connector Ürün bilgi dosyasını in..

$9,94

Endüstriyel Network Switch

4 Adet 1000Mb Ethernet Portlu 1 Adet 1000Mb Fiber Portlu  Endüstriyel Ethernet Switch

4 Adet 1000Mb Ethernet Portlu 1 Adet 1000Mb Fiber Portlu Endüstriyel Ethernet Switch

4 Adet 1000Mb Ethernet Portlu 1 Adet 1000Mb Fiber ..

$125,96

4 Adet 100Mb Ethernet Portlu 2 Adet 100Mb Fiber Portlu  Endüstriyel Ethernet Switch

4 Adet 100Mb Ethernet Portlu 2 Adet 100Mb Fiber Portlu Endüstriyel Ethernet Switch

4 Adet 100Mb Ethernet Portlu 2 Adet 100Mb Fiber Po..

$117,83

8 Portlu Endüstriyel Ethernet Switch MS108T

8 Portlu Endüstriyel Ethernet Switch MS108T

8 portlu ethernet switchÜrün bilgi dosyasını indir..

$82,60

16 Portlu Endüstriyel Ethernet Switch MS516T

16 Portlu Endüstriyel Ethernet Switch MS516T

16 portlu ethernet switchÜrün bilgi dosyasını indi..

$225,60

Media Converter

1 Adet 1000Mb Ethernet Portlu 1 Adet 1000Mb Fiber Portlu  Endüstriyel Ethernet Switch

1 Adet 1000Mb Ethernet Portlu 1 Adet 1000Mb Fiber Portlu Endüstriyel Ethernet Switch

1 Adet 1000Mb Ethernet Portlu 1 Adet 1000Mb Fiber ..

$97,52

2 Adet 1000Mb Ethernet Portlu 1 Adet 1000Mb Fiber Portlu  Endüstriyel Ethernet Switch

2 Adet 1000Mb Ethernet Portlu 1 Adet 1000Mb Fiber Portlu Endüstriyel Ethernet Switch

2 Adet 1000Mb Ethernet Portlu 1 Adet 1000Mb Fiber ..

$107,68

SFP  Switch

SFP Switch

Ürün bilgi dosyasını indirmek için tıklayınız..

$85,33

1 Adet 100Mb Ethernet Portlu 1 Adet 100Mb Fiber Portlu POE Endüstriyel Ethernet Switch

1 Adet 100Mb Ethernet Portlu 1 Adet 100Mb Fiber Portlu POE Endüstriyel Ethernet Switch

  1 Adet 100Mb Ethernet Portlu 1 Adet 100Mb F..

$88,04

Video Extender

Düşük Maliyetli Mini HDMI Extender via Two CAT5e/6/6a

Düşük Maliyetli Mini HDMI Extender via Two CAT5e/6/6a

HDMI ekranını 45 metreye kadar uzatın. ƒ &nbs..

$39,00

HDMI HDBase-T Extender with IR and Optional RS232/Ethernet

HDMI HDBase-T Extender with IR and Optional RS232/Ethernet

HDBase-T teknolojisi üzerinden HD1080p görüntüyü, ..

$375,00

VGA Video Extender - Opsiyonel Ses veya RS232 - 182 metre - Catx

VGA Video Extender - Opsiyonel Ses veya RS232 - 182 metre - Catx

    VGA monitörü bilgisayardan..

$295,00

HDMI Extender-1 adet  SC Multimode Fiber Optik Kablo ile

HDMI Extender-1 adet SC Multimode Fiber Optik Kablo ile

HDMI ekranını 300 metreye kadar uzatın. ƒ  &n..

$1.195,00

Yönetilebilir Endüstriyel Switch

L2 Level Yönetilen Endüstriyel Ethernet Switch

L2 Level Yönetilen Endüstriyel Ethernet Switch

Ürün bilgi dosyasını indirmek için tıklayınız..

$1.178,33

Yönetilen 8 adet 1000Mb Ethernet Portlu 2 adet 1000Mb Fiber Portlu Endüstriyel Ethernet Switch

Protokol Dönüştürücü

Modbus-RTU’dan Profibus-DP’ye Protokol Dönüştürücü MG-DPSX

Modbus-RTU’dan Profibus-DP’ye Protokol Dönüştürücü MG-DPSX

Modbus-RTU'dan Profibus-DP protokolüne dönüştürücü..

$284,43

Modbus RTU/ASCII’den Modbus TCP/IP’ye Protokol Dönüştürücü  MG-S2EX

Modbus RTU/ASCII’den Modbus TCP/IP’ye Protokol Dönüştürücü MG-S2EX

Modbus RTU/ASCII’den Modbus TCP/IP’ye protokol dön..

$325,06

CK-20X Ethernet-RS232/RS485/RS422 Protokol Dönüştürücü

CK-20X Ethernet-RS232/RS485/RS422 Protokol Dönüştürücü

Ürün bilgi dosyasını indirmek için tıklayınız..

$71,78