Video Extender

Düşük Maliyetli Mini HDMI Extender via Two CAT5e/6/6a

Düşük Maliyetli Mini HDMI Extender via Two CAT5e/6/6a

HDMI ekranını 45 metreye kadar uzatın. ƒ &nbs..

$39,00

HDMI HDBase-T Extender with IR and Optional RS232/Ethernet

HDMI HDBase-T Extender with IR and Optional RS232/Ethernet

HDBase-T teknolojisi üzerinden HD1080p görüntüyü, ..

$375,00

VGA Video Extender - Opsiyonel Ses veya RS232 - 182 metre - Catx

VGA Video Extender - Opsiyonel Ses veya RS232 - 182 metre - Catx

    VGA monitörü bilgisayardan..

$295,00

HDMI Extender-1 adet  SC Multimode Fiber Optik Kablo ile

HDMI Extender-1 adet SC Multimode Fiber Optik Kablo ile

HDMI ekranını 300 metreye kadar uzatın. ƒ  &n..

$1.195,00

SFP Modüller - MPI Dönüştürücü - Profibus Konnektör

SFP Optik Module

SFP Optik Module

SFP Optik ModülSFP Small Form Pluggable sfp-sample..

$0,00

Profibus Dp Connector  CK972-0BB12

Profibus Dp Connector CK972-0BB12

Profibus Dp ConnectorÜrün bilgi dosyasını indirmek..

$11,24

Profibus Dp Connector  CK972-0BA41

Profibus Dp Connector CK972-0BA41

Profibus Dp Connector Ürün bilgi dosyasını in..

$9,94

Yönetilebilir Endüstriyel Switch

L2 Level Yönetilen Endüstriyel Ethernet Switch

L2 Level Yönetilen Endüstriyel Ethernet Switch

Ürün bilgi dosyasını indirmek için tıklayınız..

$1.178,33

Yönetilen 8 adet 1000Mb Ethernet Portlu 2 adet 1000Mb Fiber Portlu Endüstriyel Ethernet Switch