Video Extender

Video/Ses Extender


Alt Kategoriler

Ürün Karşılaştır (0)


HDMI HDBase-T Extender with IR and Optional RS232/Ethernet

HDMI HDBase-T Extender with IR and Optional RS232/Ethernet

HDBase-T teknolojisi üzerinden HD1080p görüntüyü, Multi-Kanal sesi, USB Klavye, USB fareyi..

$442,50 Vergiler Hariç: $375,00

Düşük Maliyetli HDMI Extender via One CATx

Düşük Maliyetli HDMI Extender via One CATx

Tek HDMI ekranını kaynağın 45 metre uzağına kadar uzatın. ƒ     HDMI sinyallerin..

$120,36 Vergiler Hariç: $102,00

Düşük Maliyetli Mini HDMI Extender via Two CAT5e/6/6a

Düşük Maliyetli Mini HDMI Extender via Two CAT5e/6/6a

HDMI ekranını 45 metreye kadar uzatın. ƒ     HDMI sinyalini 2 adet CAT5e/6/6a ka..

$46,02 Vergiler Hariç: $39,00

HDMI Extender-1 adet  SC Multimode Fiber Optik Kablo ile

HDMI Extender-1 adet SC Multimode Fiber Optik Kablo ile

HDMI ekranını 300 metreye kadar uzatın. ƒ     Tek damarlı multimode SC fiber opt..

$1.410,10 Vergiler Hariç: $1.195,00

Düşük Maliyetli HDMI Extender Gigabit IP Üzerinden

Düşük Maliyetli HDMI Extender Gigabit IP Üzerinden

    HDMI ekranını kaynaktan 100 metreye kadar uzağa götürün. ƒ    ..

$233,64 Vergiler Hariç: $198,00

HDMI Extender - Gigabit IP Üzerinden

HDMI Extender - Gigabit IP Üzerinden

    1000Base-T gigabit ağı üzerinden HDMI ekranını kaynaktan 100 metreye kadar u..

$808,30 Vergiler Hariç: $685,00

Düşük Maliyetli Mini DVI Extender - Tek CATx Kablo Üzerinden

Düşük Maliyetli Mini DVI Extender - Tek CATx Kablo Üzerinden

 DVI ekranını 30 metreye kadar uzatın. ƒ     Tek bir CATx kablo üzerinden t..

$55,46 Vergiler Hariç: $47,00

DVI Extender - IR, Stereo Audio Opsiyonlu - Tek CATx Üzerinden

DVI Extender - IR, Stereo Audio Opsiyonlu - Tek CATx Üzerinden

    Tek link dijital DVI ekranını ve IR sinyalini 91 metreye kadar uzatın. ƒ DVI..

$572,30 Vergiler Hariç: $485,00

DVI Extender - 4'lü Multimode Fiber Optik Kablo Üzerinden

DVI Extender - 4'lü Multimode Fiber Optik Kablo Üzerinden

Tek link dijital DVI ekranını 1000 metreye kadar uzatın. ƒ     4 damarlı mul..

$466,10 Vergiler Hariç: $395,00

DVI Extender - 2 Tekmod veya Multimod Fiber Optik Kablo Üzerinden

DVI Extender - 2 Tekmod veya Multimod Fiber Optik Kablo Üzerinden

Tek link dijital DVI ekranını 1500 metreye kadar uzatın. ƒ     Çift damarlı sing..

$772,90 Vergiler Hariç: $655,00

3GSDI Extender- Tek Tekmod Kablo Üzerinden

3GSDI Extender- Tek Tekmod Kablo Üzerinden

    3G/HD/3G-SDI ekranı 10 kilometreye kadar uzatın. ƒ     S..

$1.280,30 Vergiler Hariç: $1.085,00

VGA Video Extender - Opsiyonel Ses - 91 metre - Catx

VGA Video Extender - Opsiyonel Ses - 91 metre - Catx

    VGA monitörü bilgisayardan 91 metreye kadar uzatın. ƒ    &nbs..

$283,20 Vergiler Hariç: $240,00

VGA Video Extender - Opsiyonel Ses veya RS232 - 182 metre - Catx

VGA Video Extender - Opsiyonel Ses veya RS232 - 182 metre - Catx

    VGA monitörü bilgisayardan 182 metreye kadar uzatın. ƒ    &nb..

$348,10 Vergiler Hariç: $295,00

VGA Video Extender - Opsiyonel Ses veya RS232 - 304 metre - Catx

VGA Video Extender - Opsiyonel Ses veya RS232 - 304 metre - Catx

    VGA monitörü bilgisayardan 304 metreye kadar uzatın. ƒ    &nb..

$926,30 Vergiler Hariç: $785,00

Gösterilen: 1 ile 14 arası, toplam: 14 (1 Sayfa)