Video Extender

Video/Ses Extender


Alt Kategoriler

Ürün Karşılaştır (0)


Çoklu HDMI Rackmount Extender Over HDBase-T - Ethernet üzerinden güç (PoE)

Çoklu HDMI Rackmount Extender Over HDBase-T - Ethernet üzerinden güç (PoE)

ƒƒ    8 HDMI video kaynağından..

$1.975,00

HDMI HDBase-T Extender with IR and Optional RS232/Ethernet

HDMI HDBase-T Extender with IR and Optional RS232/Ethernet

HDBase-T teknolojisi üzerinden HD1080p görüntüyü, ..

$375,00

Düşük Maliyetli HDMI Extender via One CATx

Düşük Maliyetli HDMI Extender via One CATx

Tek HDMI ekranını kaynağın 45 metre uzağına kadar ..

$102,00

Düşük Maliyetli Mini HDMI Extender via Two CAT5e/6/6a

Düşük Maliyetli Mini HDMI Extender via Two CAT5e/6/6a

HDMI ekranını 45 metreye kadar uzatın. ƒ &nbs..

$39,00

HDMI Extender-1 adet  SC Multimode Fiber Optik Kablo ile

HDMI Extender-1 adet SC Multimode Fiber Optik Kablo ile

HDMI ekranını 300 metreye kadar uzatın. ƒ  &n..

$1.195,00

Düşük Maliyetli HDMI Extender Gigabit IP Üzerinden

Düşük Maliyetli HDMI Extender Gigabit IP Üzerinden

    HDMI ekranını kaynaktan 10..

$198,00

HDMI Extender - Gigabit IP Üzerinden

HDMI Extender - Gigabit IP Üzerinden

    1000Base-T gigabit ağı üze..

$685,00

Düşük Maliyetli Mini DVI Extender - Tek CATx Kablo Üzerinden

Düşük Maliyetli Mini DVI Extender - Tek CATx Kablo Üzerinden

 DVI ekranını 30 metreye kadar uzatın. ƒ &nbs..

$47,00

DVI Extender - IR, Stereo Audio Opsiyonlu - Tek CATx Üzerinden

DVI Extender - IR, Stereo Audio Opsiyonlu - Tek CATx Üzerinden

    Tek link dijital DVI ekran..

$485,00

DVI Extender - 4'lü Multimode Fiber Optik Kablo Üzerinden

DVI Extender - 4'lü Multimode Fiber Optik Kablo Üzerinden

Tek link dijital DVI ekranını 1000 metreye kadar u..

$395,00

DVI Extender - 2 Tekmod veya Multimod Fiber Optik Kablo Üzerinden

DVI Extender - 2 Tekmod veya Multimod Fiber Optik Kablo Üzerinden

Tek link dijital DVI ekranını 1500 metreye kadar u..

$655,00

3GSDI Extender- Tek Tekmod Kablo Üzerinden

3GSDI Extender- Tek Tekmod Kablo Üzerinden

    3G/HD/3G-SDI ekranı 10 kil..

$1.085,00

VGA Video Extender - Opsiyonel Ses - 91 metre - Catx

VGA Video Extender - Opsiyonel Ses - 91 metre - Catx

    VGA monitörü bilgisayardan..

$240,00

VGA Video Extender - Opsiyonel Ses veya RS232 - 182 metre - Catx

VGA Video Extender - Opsiyonel Ses veya RS232 - 182 metre - Catx

    VGA monitörü bilgisayardan..

$295,00

VGA Video Extender - Opsiyonel Ses veya RS232 - 304 metre - Catx

VGA Video Extender - Opsiyonel Ses veya RS232 - 304 metre - Catx

    VGA monitörü bilgisayardan..

$785,00

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 15 (1 Sayfa)